Dekoakryl

Vysoká odolnost proti vodě, nízká hmotnost (2,5krát nižší než obyčejné sklo), trvanlivost (5krát vyšší než sklo), odolnost vůči výkyvům tepla a dlouhá životnost.

Dekorakryl ANLI je ekologicky čistý materiál nezávadný lidskému zdraví, a proto se používá v obytných prostorách, kde pro Vás a pro Vaše klienty vytváří komfortní prostředí pro úspěšnou práci, oddech a pohodlí.
Dekorakryl může být jednovrstvý, který se vyrábí litím a mnohovrstvý, který se vyrábí lisováním několika vrstev desek PETG což mu dává lepší vlastnosti zejména pro spotřebitele.

Složení dekorakrylu Anli jednovrstvého – jedná se o syntetický materiál z akrylátových pryskyřic PMMA (polymethylmetakrylát), označené v mezinárodní technické literatuře jako metakryl. Dekorakryl vícevrstevný se skládá z panelů PETG, mezi nimiž jsou v akrylovém pojivu náplně. Dekorakryl je čirá nebo průsvitná deska s lesklým nebo matným povrchem. Desky mohou být barvené.. Vyrábí se v rozměrech: 1220 x 2440 mm nebo 1000 x 2000 mm, o tloušťce 4, 6, 8, 10, 12 a 18 mm.